WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg

WWE Rpg keyfi burada...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WrestleMania 1

+16
Brian Kendrick
evan bourne
MVP
Jeff Hardy
Christian Cage
Finlay
Sheamus.
Cm Punk
Randy Orton
Edge
Mark Henry
Steve Austin
The Great Khali
Bret Hart
Suicide
The Undertaker
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

WrestleMania 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:52 pm

iyide champion Rated RKO ?
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:56 pm

madem morreshow 3 kişi john menejer seni maça davet ediyorum undertaker sende rated rko nun menejeri ol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:57 pm

MoreSorroW 'un alliancesi 3 kişi. zaten alliaenceler 3 kişi olur.
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 7:02 pm

Matt Hardy Ban Yediği için Moressorow da Khali Ve Jhon Olcak..
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 7:04 pm

maç matt varken oynandı ve kazandık. ( ben moresorrowdanım) matt ban yediği için onun kemeri morrison'un yeni takım arkadaşına kalacaktı ve o da zaten bendim...
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 7:06 pm

Ya bak Anlatamıyorum Galba O Kemer Maçı Deyildi Hemde Matt Farklı Sen Farklı Kemer Maçı Olsa Bile Senin Güreşmen Gerekirdi.........
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 7:06 pm

tamam Very Happy anladım..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 8:10 pm

Matt'in kemeri yok tu ki? ayrıca bu maçta da kemer kazanmadık Khali
Bret Hart

Bret Hart

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:47 pm

SUİCİDEYİ YENCEM Twisted Evil
Steve Austin

Steve Austin

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:59 pm

bence Natural Cold vs. DeadRabbit vs. MoreSorrow 1# contender maç yapsın kazanan rated rko ? farao
https://www.facebook.com/BrNcLL
Suicide

Suicide

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 6:38 am

Hee bence ben yeniceğim..
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 2:49 pm

Jhon Cena vs. Edge WHC Title

Maçlar Arasına Eklendi Feud Ve Maç Öncesi Çekişmelere Göre Daha Yeni Kemer Maçları Eklenecektir Yani Her Kemer İçin Bi Maç Olucak..
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:56 pm

Jeff hazır ol wm 1 de wwe kariyerinin utanç günü olacak
Steve Austin

Steve Austin

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:21 pm

Orton'la benim maçıma Khaliyi kim ekledi ?? Adam #1 contender maç yapmadan ayarlanmış maça girio ?? nasıl oluo o iş ben anlamadım..çok saçma !! zaten biz feudlarda konuştuk Khali'yle Superstars'ta maçımız olucak WM'de bizim maçta ne arıo ?? Eğer illa çıkıcaksa biz Khaliyle konuştuk :

Austin & Orton vs. Khali Handicap Match Khali kazanırsa WM'ye gelir..Ama hiçbir maç kazanmadan Feud'a gelip gelene geçene vurarak maça çıkması çok saçma !! Adminler bu olaya bi el atın Khali maçımızda ne arıo yha :S
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:24 pm

Doğru Ben Eklemedim Jhon Morisson Eklemiş İsterseniz Bu Günün Smackdown Maçları Arasına 1# Contender Maçınızı Eklerim Khali vS Steve Vs Randy Khali Kazanırsa Sizinle WM de US için Güreşir Tamam Şimdilik Khaliyi Kaldırıyorum..
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:24 pm

kimseyi yenmeden mi cheers cheers o ayrı o ayrı aynı şey değil ve ben o maça bağlı demedim edge ile olan maçımı yenersem olacak dedim..!
Steve Austin

Steve Austin

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:26 pm

bilmiorum ama morrison eklemiş..ama bi #1 contender maçla çıkarsa Wm'ye daha adil olur çünkü ayarlanmış maça direk farklı adam eklemek biraz garip diil mi edge sen söyle ?? bi de 3müzde rawdayız galiba istersen yarın oynat edge ama sana kalmış..
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:28 pm

ayrıca morrison galiba under'e de söylemiş ya, austin'i de yendim...
Steve Austin

Steve Austin

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:31 pm

doğru beni yendin ama normal bi raw maçıydı o..bi #1 contender olsa tamam çık WM'ye ama öyle diil ki..Yarın ya da bugün bi 1# c. Match yapılsın ona göre çık..
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:44 pm

Steve Austin demiş ki:
doğru beni yendin ama normal bi raw maçıydı o..bi #1 contender olsa tamam çık WM'ye ama öyle diil ki..Yarın ya da bugün bi 1# c. Match yapılsın ona göre çık..
ewt ya olmazk contender 1 sız
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 12:48 pm

Arkadaşlar Khali maça falan eklenmiyor. Sadece Austin vs. Randy. Khali için US Title falan katılması yok #1Condenter falan yok bu onların Feud'u!

Ayrıca Morrison Kafana göre iş yapma! Yok neymiş efendim MiTB elemeliymiş yok Khali de çıkacakmış eğer bir hata daha görürsem Bütün Yetkilerini Austin'e yada başkasına Devrederim!!!

En son The Undertaker tarafından Cuma Mart 19, 2010 12:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://wwerpg-game.yetkin-forum.com
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 12:49 pm

tamam ..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:07 pm

tamam be.. alla alla.. bi hata yaptık yere gömdünüz direk ha.. bi hata yaptık diye size gösterdiğim bütün ilgiyi yok mu sayıcaksınız? üyelerin sorunlarıyla en çok ben ilgileniyorum haberiniz yok.. haksızlığı biraz da siz yapıyorsunuz..o kadar çalışıyorum forum için.. üye toplamak için çırpınıyorum, buraya bi geliyorum, baktım ki herkes bana hakeret yağdırıyo..!
Bret Hart

Bret Hart

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:16 pm

BEN SANA asla yağdırmam laf Morrison ben seni seviyorum alliancenize girmek istiyorum fakat sen istesen bile kimse beni istemez Very Happy Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: WrestleMania 1   WrestleMania 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 9:06 pm

hayır hayır.. zaten bizim Alliance'miz siliniyor.. Khali'yle düşman olcaz Very Happy ondan sonra yeni Tag'ler ve Alliance'ler kurarım..

WrestleMania 1
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki