WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg

WWE Rpg keyfi burada...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Feud Kullanmadan Önce!

+3
Sheamus.
Cm Punk
The Undertaker
7 posters
YazarMesaj
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Feud Kullanmadan Önce! Empty
MesajKonu: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 10:36 am

Arkadaşlar Feud oluşturmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Bunlardan bazıları;

-Burası Meydan Okuma yeri değildir! Bu yüzden birbirinize meydan okumayın
-Hemen Kaçmak yok. Gelip ortalığı Dağıtıp Gittim Vurmayın demek yok. Eğer böyle yapacaksanız Feud a hiç girmeyin
-Abartma yapmayın. Bazen Vurdum orası kırıldı burası kırıldı yok kan revan içinde falan hiçbiri yok. Gerçekçi falan da değil. WWE de öyle yapıyorlar mı?
-Kapıları kilitleme sorunu ile ilgili olarak bazıları girdim odama işte özel kilit zincir falan da yok. Yukarıda da dediğim gibi eğer kaçacaksanız Feud a hiç girmeyin.
-Konu açarken Türkçe ye dikkat! Bu sadece Feud için değil ama hepsinde yapın bunu. Konu açarken mesela önce bir konu görmüştüm. İsmi "..... gel burayyaaaaaaa......" Arkadaşlar mesela bu yanlış. Birincisi Baş harfleri büyük olması lazım ve harflerin tekrarlanmaması lazım
- Birde arkadaşlar buna dikkat edelim. vs. , "VS" veya "vs" diye yazılmaz. Açılımı "Versus" dur. Buda Karşı karşıya gelme anlamıdır. Bunun Kısaltımı "vs." olduğu için nokta da koyalım.

Eğer bu konulara uymaz iseniz katılmayın Feud a!

Ayrıca bunlara uymayanlara artık 2P Ceza Puanı var!
https://wwerpg-game.yetkin-forum.com
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:29 pm

Undertaker işine karışıyosan ö.d ama böylede çok sıkıcı olucak feudlar eskiden ne güzeldi vurup kaçıoduk kawgalar oluodu.. Crying or Very sad
Sheamus.

Sheamus.

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:34 pm

hayır bence çok saçmaydı çok iyi yaptın Undartaker...
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:36 pm

Böyle daha iyi Vurup Kaçıyodunda Noluyodu Kalıyodun Öle Very Happy
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 2:07 pm

Yha siz bilirsiniz bişi demedik
Brian Kendrick

Brian Kendrick

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:12 pm

böle daha iyi oldu.bide önerim var.
atıyorum ben C.M. Punk la tartışıyorum. C.M. Punk bana saldırdı ben karşılık verdim falan.yaptığımızı söylediğimiz hareketleri siz onaylıyabilirsiniz.
C.M. Punk yanlış anlama
Steve Austin

Steve Austin

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:45 pm

teşekkürler Taker dediim gibi forum ferahladı yha Very Happy
https://www.facebook.com/BrNcLL
Brian Kendrick

Brian Kendrick

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:59 pm

yinede şöle bir sorun var.vuran diğerini çok küçümsüyor.snki yaptığı haraket dünyanın en büyük hareketiymiş gibi davranıyor.

Edge'den Cevap : Güzel Öneri The Undertaker ile Konuş Bunu Daha Önerin Varsa Bana Ö.M. İle Yollayabilirsin
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 2:07 pm

Cm Punk demiş ki:
Undertaker işine karışıyosan ö.d ama böylede çok sıkıcı olucak feudlar eskiden ne güzeldi vurup kaçıoduk kawgalar oluodu.. Crying or Very sad
bu konuda yazdığın şeyler:
karışıyosan --- karışıyoRsan
ö.d---ö.d.
olucak----olAcak
kaçıoduk--kaçıYoRduk
kawgalar ---- kaVgalar
oluodu --- oluYORdu, lütfen bunlara dikkat ...
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: Feud Kullanmadan Önce!   Feud Kullanmadan Önce! Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 2:08 pm

Khali tamam özür dilerim .. bir daha olmaz alışkanlık Very Happy

Feud Kullanmadan Önce!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Feud önerim
» FEUD KISMI ne düşünüyorsunuz