WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg

WWE Rpg keyfi burada...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dolph Maçından Sonra...(Sheamus)

2 posters
YazarMesaj
Sheamus.

Sheamus.

Dolph Maçından Sonra...(Sheamus) Empty
MesajKonu: Dolph Maçından Sonra...(Sheamus)   Dolph Maçından Sonra...(Sheamus) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:33 pm

Gördünmü Doph? maç yapıldı sürekli vurup kçtığın kişi seni YENDi! birdaha bana karışmanı istemiyorum... seni sahaya çağırıyorum bir şey konuşucam... amacım şimdilik kawga değildir bunu bil...(Artık feudlarda vurup kaçarsan ceza puanı alıyorsun... Smile )
Dolph Ziggler

Dolph Ziggler

MesajKonu: Geri: Dolph Maçından Sonra...(Sheamus)   Dolph Maçından Sonra...(Sheamus) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:43 pm

ve dolphun muzigi duyulur ve dolph hizlica kosar ve surunerek girer sahaya ve sheamus ben artik farkettiysen artik oyle biri deilim o zamanlaar kazanma hirsi ile yasadiim icin kotu gibi gorundum ama simdi yeminliyim actiim konuyu okursan gorursxun
Sheamus.

Sheamus.

MesajKonu: Geri: Dolph Maçından Sonra...(Sheamus)   Dolph Maçından Sonra...(Sheamus) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:48 pm

facesin demek ama punk ve ben hell olmayı düsünüyoruz belki face olursak bizim edge randy orton finlay miz shealton ile olusturduğumuz dostluğa alırız seni.....

Dolph Maçından Sonra...(Sheamus)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolph Ziggler Paul Londona Sesleniyor
» sheamus gel
» Sheamus Konuşuyor...
» sheamus ve cm punk
» Hurricane gel buraya (sheamus)