WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg

WWE Rpg keyfi burada...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle

+10
Dolph Ziggler
Sheamus.
Shelton Benjamin
Suicide
Bret Hart
The Undertaker
The Great Khali
Edge
Cm Punk
Jeff Hardy
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Jeff Hardy

Jeff Hardy

CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Empty
MesajKonu: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:42 pm

cm punk ringe gel sana bişey diyiceğim
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:43 pm

İşte Burdayım Jeff karşında
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:46 pm

jeff durur durur ve bunu yapmak zorundayım wmye katılmak istiyorum bir tekme atar ardından twist of fate onun ardında swanton bomb gelir ve bana yaptıklarını onutmadım der ve yeni çok yükseğe çıkar (spot ışıklarının olduğu yere Very Happy)ordan swanton atlar ve seninle wmde kapışmak istiyorum der ve onu sedyeye götürür üstüne merdivenden atlar üzgünüm bunları yapmak istemezdim ama sen heelsin ve wmye gitmek istiyorum der ve sahadan ayrılır
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:47 pm

Cm Punk bunun üstüne çok sinirlenir we wm sabırsızlıklar bekleyeceğini söyler
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:48 pm

jeff wwe ekranında gözükür ve yetkililerin maç ayarlamasını istediğini söler ve bir anda kaybolur görüntüsü
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:48 pm

adminin de haberi olsun, size WM1'de maç ayarlayacağım. ikiniz de yeni üyesiniz, ama artık kemer peşinde koşmanın vakti geldi. kemerler bölümünden kemerlerin kimin olduğuna bakabilirsiniz.
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:50 pm

Cm Punk yine eski konuları açar we hakaretler sayar ve jeffin eski günlerdeki gibi kaçmasına güler we Wm 1 de onu ne WWE nede TNA da bırakacağını wwe hayatına son wereceğini söyler
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:52 pm

jeff gelir bir twist of fate yapar ve o bütün maçları nasıl kazandığını unutma der sen bir hilecisin diye bağırır ve swanton bombla atlar ve sakin bir şekirde ayrılır
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:54 pm

Jeff tamam döv ama bu kadar hareketi aynı anda yapma Very Happy bunlar için çaba gerekiyor öyle her lafın arkasından peynir ekmek gibi yapılmaz:D

ayrıca yeter çok abartmayın. bence ikinizde gidin. ikinizde isteğinizi, WM1 de bir maçı aldınız zaten...
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:55 pm

jeff der ki ben o hilecileri gördüğümde asla duramıyorum der ve gider
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:13 pm

Edge Müziği Duyulur Demek İsterdim Ama Abartmayalım Khali Sana Ne Oluyo Her Feudda Adam Dövüyon Seni Uyarmaktan Bıktım Adam Olun Len Very Happy
The Great Khali
NXT GM'i
The Great Khali

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:14 pm

baktım abarttılar iki şaplak çektim Very Happy
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:41 pm

Jeff ben artık fazla konuşmak istemiorm snn kafa gitmiş çektin yine sanırım Wm 1 de görüşcez
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 12:58 pm

Ama o da NE!! Undertaker arkadan gelir ve Spear!! Ardından Kolunu Çevirir Old School için köşede yürümeye başlar fakat ordan CM Punk Sırtına alır. Tam G2S çekecekken Taker Sırtından iner ve bir Low Blow! CM Punk Kısır Olur Very Happy! Ardından Tombstone çakar. Jeff Aniden Bakar ve bir ChokeSlam! Ortalık kızışır. Gong ile Kaybolur Taker herkes yerdedir. Sadece Khali ve Edge birbirlerine bakıyorlardır. Edge Kemer işareti yapar Khali'ye
https://wwerpg-game.yetkin-forum.com
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:03 pm

Bu arada Cm Punk ayağa kalkar arkası dönük olan edgeyi döndürür ve bir go to sleep çeker we sahayı terk eder
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:11 pm

Vee.. bir borozan sesi duyulur! bu Morrison'un entrancesidir! kemerlerini hemen yandaki hakeme teslim edeg, koşa koşa ringe girer ve birbirlerine bakmakta olan Edge ve Khali'nin kafalarını tokuşturur.. ardından Double StarShipPain yapar...!! ve Edge'ye bir diz darbesi... Khali'ye de bir SuperKıck..:!! Ve John ringi terk eder..!! aman allahım yoksa MoreSorroW dağılıyor mu?! (gittim vurmayınız)
Edge
Admin
Admin
Edge

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:24 pm

Edge Ayağa Kalkar Ve Sinirli Sinirli Yeni Düşmanlarını Tanır Ardından Khaliye Bir Spear Arkasından Edgecution Yapar Ve Gider..
Bret Hart

Bret Hart

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:22 pm

bret hart gelir ve BAK cM punK senden nefret ediyorum bütün heellerden nefret diyorum jefe sataşma der ve hitman yapar ve gider
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:24 pm

Cm Punk şöyle dewam eder
Bret bende sana çok hasta değilim moruk Jeffi koruma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 9:08 pm

ve yine John Morrison gelir.. bu sefer kimseye vurmaz... omzunda hala iki kemer vardır.. elinde de mikrofon... der ki: bak CM, az önce gelip birilerine vurdum.. ama.. ama bunu yapmamalıydım.. biliyorum,en az Jeff kadar benden de nefret ediyorsun... neden bana vurmuyorsun? herkese yaptığın pisliği bana da yapsana(hayranlar coşar)!!

CM Punk dediklerimi gerçek algılama Very Happy
Suicide

Suicide

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 9:14 pm

Suicide gelir..Morrison'a bir kötülük yapabilir diye CM'e clothesline indirir..John Morrison'un elini sıkar ve gider..
Cm Punk

Cm Punk

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:23 pm

Bu arada Cm punk john morrisona bir go to sleep çeker we orayı terkeder
Suicide

Suicide

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:42 pm

Suicide gelir takım arkadaşına yardım eder..Sen o yaptığın insan dışı hareketlerini doğru buluyor musun CM Punk? der.Handicap Match yap adamsan der..Head Hunters vs Cm Punk he??
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 11:27 am

Jeff orda gözükür ve cm senin moruk dediğin adam seni yenebilir der ve gider
Shelton Benjamin
Admin
Admin
Shelton Benjamin

MesajKonu: Geri: CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle   CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:03 pm

Haahaha jeff ve cm pounk siz kendinizi ne sanıyorsunuziyerek shelton ringe gelir cm punka bakar bekler ve bir suphlex yaparak cm i yere yatırır ve jeffe bakıp elini kaldırır seyirciler coşar

CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki