WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg

WWE Rpg keyfi burada...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Brain vs sheums

+2
Edge
Brian Kendrick
6 posters
YazarMesaj
Brian Kendrick

Brian Kendrick

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 1:51 pm

Sheamus odasındayken brain gelir ve onu yumruklamaya başlar.sonra onu banklara atar.yine kafasını yumryklamaya başlar ve eline geçen ilk şeyle kafasına vurur.
Brain: Gördün mü son başladı.
Edge
Admin
Admin
Edge

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 1:58 pm

Edge Sheamusla Görüşmek İçin Odaya Geldiğinde Kapıyı Açık Görür Ve Brianı Sheamusa Yumruk Atarken Görür Koşarak Bir Spear Atar Brian Kendricke Ve Sheamusu Kendi Odasına Götürür Kapıyı Kiltler Very Happy Çelik Kilitlerle Zincirlerle Very Happy
Cm Punk

Cm Punk

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:35 pm

Cm Punk koşarak elinde bir demir sopayla gelir brainin kafasına geçirir sonrasında sandalyeyi kafanısa geçiri we duwara iter brainin boynu kırılır we cm punk derki
Bak işte sonun başlangıcı benim tag team arkadaşıma bi daha elini bile sürme bu sefer o elini kıırarım der we bir go to sleep yapar brainin alır ve çöp kovasına sokar we sonra merdivenle kafasına vurur (gittim)
Sheamus.

Sheamus.

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:38 pm

Gördünmü Brian Son Geliyor bir çok arkadasım ve yandaşım var seninle bir dahaki WWE güreşinde bu camiada maç yapmaya çağırıyorum... Twisted Evil
Shelton Benjamin
Admin
Admin
Shelton Benjamin

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:38 pm

Braın Cop kutusunda goren Shelton Cop kutusyla bırlıkte onu rınge goturur...Ve merdıven cıkarır sahaya Braını RINGE sokar ve ardından SHELL BOMB yapar...Ve Sonun sonu dıgerek T*BONE SUPLEX yaparak sahadan ayrılır....
Sheamus.

Sheamus.

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:39 pm

saol shelton sende ben edge ve Punk ın çok iyi bir dostusun...
Cm Punk

Cm Punk

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:43 pm

Shelton saol yardımın için sen iyi bir dostsun sana gelince brain sen ise artık bir ölüsün çok yanlış bişi yaptın snn sonun geldi artık der we gider
Brian Kendrick

Brian Kendrick

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:55 pm

Hakemler gelir ve beni bir sedyeyle hastaneye götürür.
gerçekçi olsun dime Very Happy
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 6:03 pm

Brian Kendrick Hooop Hastaneye 2 Günlük dinlenme veriyorum ilk hastasın Smile.
https://wwerpg-game.yetkin-forum.com
Brian Kendrick

Brian Kendrick

Brain vs sheums Empty
MesajKonu: Geri: Brain vs sheums   Brain vs sheums Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 6:19 pm

o zaman bi konu açmıştım sil.2 gün feud falan girmeyim

Brain vs sheums
1 sayfadaki 1 sayfası