WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg

WWE Rpg keyfi burada...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Edge Ringe Gelir

4 posters
YazarMesaj
Edge
Admin
Admin
Edge

Edge Ringe Gelir Empty
MesajKonu: Edge Ringe Gelir   Edge Ringe Gelir Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:06 pm

Edge Belinde WHC Title Ve Kolunda WTT Title İle Ringe Girer Ve Mikrofonu Alarak :

Evet John Cena Seni WM 1 de Yendim Evet Bunu Başardım Sen Bir Korkaksın Çünkü Artık WHC Title Benim!!! Favori Olarak Sen Gösteriliyordun Ama Ben Kazandım Buna Ne Diyeceksin??
Finlay

Finlay

Edge Ringe Gelir Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringe Gelir   Edge Ringe Gelir Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:43 pm

ve birden finlayın müziği duyulur ve söze başlar derki evet edge john favori olarak gözüküyodu ama sen bu maçı kazandın ve seni tebrik ediyorum der ve seyirci finlalyın bu davranşı hoşgorüyle karşılarlar...
Cm Punk

Cm Punk

Edge Ringe Gelir Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringe Gelir   Edge Ringe Gelir Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:45 pm

Bu arada Cm Punk gelir we
Edge sen gerçekten John Cenayı yendin ama favori bnm gözümde zaten sndin der we sözünü bitirip gider
Sheamus.

Sheamus.

Edge Ringe Gelir Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringe Gelir   Edge Ringe Gelir Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:46 pm

sheamusda arkadası edgenin maçını kutlamak için sahaya gelir onun elini sıkıp gider ve punk ve finlayın yanına döner...
Edge
Admin
Admin
Edge

Edge Ringe Gelir Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringe Gelir   Edge Ringe Gelir Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 8:41 pm

Hepinize Teşekkürler Der Edge Ve John Cena'yı Bekler...

Edge Ringe Gelir
1 sayfadaki 1 sayfası